Prośba o racjonalne oraz oszczędne gospodarowanie wodą
Wójt Gminy Roźwienica zwraca się z prośbą o racjonalne oraz oszczędne gospodarowanie wodą z wodociągu i wykorzystywanie jej tylko na cele socjalno-bytowe. Panujące warunki atmosferyczne wzmożyły zapotrzebowanie na wodę, a podlewanie ogródków czy napełnianie basenów drastycznie zwiększa pobór wody i powoduje spadek ciśnienia w sieci wodociągowej jak również chwilowe braki wody...






